مشاهده همه 7 نتیجه

مخزن آب مکعبی

انواع مخزن آب مکعبی؛ مناسب برای فضاهایی با محدودیت، ارتفاع طراحی و تولید شده‌اند. انواع تانکر مکعبی، در حجم‌های 100 تا 2000 لیتر موجود است.

منبع آب مکعبی یا تانکر مکعبی برای محل‌هایی با ارتفاع محدود مناسب است. این مخازن به راحتی از انواع درب‌های ورودی قابلیت عبور دارند. مخازن مکعبی خوابیده برای فضای زیرپله نیز بکار می‌آیند. اما مناسب‌ترین مخزن برای این منطور، مخزن آب زیر پله می‌باشد.

به دلیل نوع طراحی و استفاده از مواد اولیۀ بیشتر در تولید منبع مکعبی، این مخازن قیمت بیشتری نسب به مخزن افقی و مخزن عمودی دارند. از این جهت خرید آنها معمولا در زمانی که فضای کافی برای نصب سایر مخازن پلی اتیلنی وجود ندارد، توصیه می‌شوند.

لیست انواع ظرفیت، ابعاد و قیمت مخازن مکعبی را در جدول زیر مشاهده کنید.

مخزن آب مکعبی آنتی باکتریال و ضدجلبک تهران پلیمر یارا، بهترین انتخاب برای ذخیره آب آشامیدنی است. زیرا به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک و فودگرید و همینطور استفاده از تکنولوژی نانو؛ مانع تغییر در رنگ، بو و مزه آب می‌شوند.

فروشگاه البرز مخزن، نماینده تهران پلیمر یارا در غرب استان البرز، دارای شبکه توزیع سریع در استان‌های البرز، تهران و قزوین بوده و آماده است. تا شما را در خرید مخزن پلاستیکی راهنمایی کند. سرویس سفارش تلفنی و خرید اینترنتی به صورت مستقیم از کارخانه در دسترس است.