مشاهده همه 7 نتیجه

مخزن قیفی

منبع آب هوایی پلی اتیلن برای مصارف تجاری و خانگی طراحی شده‌اند. انواع مخزن قیفی در حجم‌های 250 تا 10،000 لیتر موجود است.

مخازن قیفی به صورت عمودی بوده و بر روی پایه نصب می‌شوند. این مخازن به دلیل ارتفاع حاصل از نصب بر روی پایه و حالت قیفی که در انتهای پایینی خود دارند؛ امکان تخلیه آب و مایعات را به شکل کامل مهیا می‌کنند.

در منبع آب هوایی پلی اتیلن، پایه‌های فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرند .

کلیه مخازن آب پلی اتیلن قیفی و همینطور مخازن عمودی قابلیت نصب میکسر را دارند. حتما در نصب میکسر برای مخزن قیفی از پایه‌های مخازن قیفی استفاده گردد.

مخزن پلاستیکی قیفی به مخزن پلاستیکی مخروطی نیز شناخته می‌شود. انواع منبع قیفی جهت تخلیه کامل مایع در صنایع، کاربرد فراوانی دارند.

مخازن قیفی مناسب برای تصفیه آب، بیودیزل و سوخت‌های زیستی (WVO)، کود (نیترات آمونیوم)، کارخانه‌های تولید کاغذ، غلات کشاورزی، دوغاب / لجن (مخازن ته نشینی)، مخازن DEF (مایع اگزوز دیزل) و … هستند.

نکته: لازم به ذکر است پایه منبع آب قیفی به صورت مجزا به فروش می‌رسد. و قیمت اعلام شده در سایت، فقط شامل قیمت مخزن بدون پایه می‌باشد.

مخزن آب قیفی آنتی باکتریال و ضدجلبک تهران پلیمر یارا، بهترین انتخاب برای ذخیره آب و مایعات در صنایع غذایی است. زیرا به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک و فودگرید و همینطور استفاده از تکنولوژی نانو؛ مانع تغییر در رنگ، بو و مزه آب می‌شوند.

فروشگاه البرز مخزن، نماینده تهران پلیمر یارا در غرب استان البرز، دارای شبکه توزیع سریع در استان‌های البرز، تهران و قزوین بوده و آماده است. تا شما را در خرید مخزن پلاستیکی راهنمایی کند. سرویس سفارش تلفنی و خرید اینترنتی به صورت مستقیم از کارخانه در دسترس است.