نمایش 1–10 از 30 نتیجه

مخزن آب عمودی

مخزن آب عمودی به دو صورت عمودی کوتاه، متوسط و بلند و از حجم 100 لیتر الی 20000 لیتر به صورت یکپارچه تولید میشود.

این مخازن مناسب جهت نگهداری انواع مایعات ازقبیل (آب آشامیدنی ،سوخت ، اسید و …)  در فضاهایی با محدودیت طول و عرض میباشند و به صورت تک لایه، دو لایه، سه لایه تولید می شوند.

در صورت نداشتن محدودیت ارتفاع، مخزن آب عمودی به دلیل اشغال سطح کمتر بهترین و همچنین اقتصادی‌ترین انتخاب در بین انواع مخازن آب است.

از تمامی مخازن پلی اتیلن می‌توان برای نگهداری انواع اسیدها استفاده کرد. ولی برای اسیدهایی با دانسیته بالاتر از 1.2 بهتر است از مخازن عمودی با وزن بیشتر استفاده شود.

مخزن پلی اتیلن عمودی در بین مخازن آب بیشترین قابلیت را برای دفن شدن دارد. اما باید در نظر داشت انجام چنین کاری بدون در نظر گرفتن ملاحضات عنوان شده از طرف شرکت، محصول را فاقد گارانتی خواهد کرد.

کلیه مخازن عمودی و همینطور مخازن قیفی قابلیت نصب میکسر را دارند. (برای انجام این کار حتما از پایه‌های تعبیه شده باید استفاده شود.)

شما می توانید بهترین مخازن آب پلی اتیلن عمودی برای ذخیره کردن آب شرب را از البرز مخزن تهیه کنید. تمامی مخازن البرز مخزن آنتی باکتریال و ضدجلبک بوده و بهترین انتخاب برای ذخیره آب هستند.

شما در فروشگاه البرز مخزن می توانید انواع مدل ها، ظرفیت ها و قیمت مخارن آب را مشاهده نمایید.

با هدف کمک به مشتریان البرز مخزن و اطمینان از انتخاب درست مخزن آب مورد نیازشان، سرویس سفارش تلفنی و خرید اینترنتی به صورت مستقیم از کارخانه را در اختیار مشتریان عزیز قرار داده ایم.

ما برای رفاه حال خریدارن محترم برای اطمینان داشتن از خریدی مطمئن از البرز مخزن، تمام تلاشمان را می کنیم تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنیم. همکاری با شما افتخار ماست.