نمایش 1–10 از 30 نتیجه

مخزن آب عمودی

مخزن عمودی پلی اتیلن، برای هر دو مصرف خانگی و تجاری طراحی شده‌است. مخازن پلی اتیلن عمودی تهران پلیمر یارا، در انواع ظرفیت 55 لیتر تا 20،000 لیتر در دسترس هستند.

در صورتی که محدودیت ارتفاع نداشته باشید، مخزن آب عمودی به دلیل اشغال کمترین سطح؛ بهترین و همچنین اقتصادی‌ترین انتخاب در بین انواع مخزن آب است.

در بین انواع مخزن آب، مخزن پلی اتیلن عمودی بیشترین قابلیت را برای دفن شدن دارد. اما باید در نظر داشت انجام چنین کاری بدون در نظر گرفتن ملاحضات عنوان شده از طرف شرکت، محصول را فاقد گارانتی خواهد کرد.

همچنین از تمامی مخازن پلی اتیلن می‌توان برای نگهداری انواع اسید استفاده کرد. ولی برای اسیدهای با دانسیته بالاتر از 1.2 بهتر است از مخازن عمودی با وزن بیشتر استفاده شود.

کلیه مخازن عمودی و همینطور مخازن قیفی قابلیت نصب میکسر را دارند. ( برای این کار حتما از پایه‌های تعبیه شده استفاده شود.)

بهترین مخزن آب پلی اتیلن عمودی برای ذخیره آب شرب را از البرز مخزن تهیه کنید، زیرا کلیه مخازن البرز مخزن آنتی باکتریال و ضدجلبک بوده و بهترین انتخاب برای ذخیره آب شرب هستند. این مخازن بدلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک و فودگرید و همچنین تکنولوژی نانو، مانع تغییر رنگ، بو و مزه آب می‌شوند.

فروشگاه البرز مخزن، نماینده تهران پلیمر یارا در غرب استان البرز، دارای شبکه توزیع سریع در استان‌های البرز، تهران و قزوین بوده و آماده است تا شما را در خرید مخزن پلاستیکی راهنمایی کند. سرویس سفارش تلفنی و خرید اینترنتی به صورت مستقیم از کارخانه در دسترس است.

قیمت مخزن آب عمودی شرکت تهران پلیمر یارا، با 30 محصول متنوع در انواع ظرفیت 55 لیتر تا 20،000 لیتر در زیر موجود است. اکثر مخازن عمودی در سه مدل مخازن عمودی بلند، متوسط و کوتاه تولید می‌شوند.