مشاهده همه 5 نتیجه

مخزن آب زیر پله

منبع آب زیرپله ای مخصوص جاگذاری و نصب در فضای زیر راه‌پله، طراحی و تولید شده‌اند. انواع مخزن آب زیر پله ای در حجم‌های 500 تا 1500 لیتر موجود است.

شکل هندسی مخازن زیر پله، به صورت مخزن افقی همراه با پایه‌هایی از جنس پلی‌اتیلن طراحی شده‌اند. که کاملا متناسب با فضای محدود زیر راه‌پله‌ها می‌باشد. هرچند این مخازن بهترین و کاربردی‌ترین مخزن برای فضای زیرپله‌ها می‌باشد، اما می‌توان از مخزن مکعبی نیز برای این منظور استفاده کرد.

مخزن پلی اتیلن زیر پله فروشگاه البرز مخزن، در ابعاد متفاوت ساخته‌شده است. تا با اغلب فضاهای زیر پله در مجتمع‌ و ساختمان‌ها سازگار باشد. انواع مخزن زیر پله در حجم های 500 لیتری، 800 لیتری، 1000 لیتری و 1،500 لیتری تولید و آماده فروش می‌باشد.

حتما قبل از انتخاب و خرید منبع آب زیر پله از مناسب بودن سایز و ابعاد مخزن، در مسیر انتقال به زیر راه پله مطمئن شوید. برای این منظور لازم است عرض درب ورودی و راهرو،  فاصله نرده راه‌پله و دیوارِ سمت زیرپله، و همچنین ارتفاع زیر راه‌پله را در نظر بگیرید.

منبع آب زیرپله ای آنتی باکتریال و ضدجلبک تهران پلیمر یارا، بهترین انتخاب برای ذخیره آب شرب است. زیرا به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک و فودگرید و همینطور استفاده از تکنولوژی نانو؛ مانع تغییر رنگ، بو و مزه آب می‌شوند.

فروشگاه البرز مخزن، نماینده تهران پلیمر یارا در غرب استان البرز، دارای شبکه توزیع سریع در استان‌های البرز، تهران و قزوین بوده و آماده است تا شما را در خرید مخزن پلاستیکی راهنمایی کند. سرویس سفارش تلفنی و خرید اینترنتی به صورت مستقیم از کارخانه، در دسترس است.