نمایش 1–10 از 20 نتیجه

مخزن افقی

مخازن افقی پلی اتیلن برای هر دو مصرف خانگی و تجاری طراحی شده‌اند. مخزن افقی پلی اتیلن تهران پلیمر یارا، در انواع ظرفیت 100 لیتر تا 15،000 لیتر در دسترس هستند.

مخازن افقی یا مخازن خوابیده به دلیل ارتفاع کمی که دارند، در فضاهایی که محدودیت ارتفاع دارند و یا سطح محل نصب مخزن استحکام بالایی نداشته باشد؛ بهترین گزینه برای نصب هستند. اما اگر محدودیت ارتفاع ندارید، مخازن عمودی از نظر قیمت مناسب‌تر هستند.

مخازن خوابیده با وزن استاندارد تولید شده و همگی دارای پایه‌هایی از جنس پلی اتیلن هستند.  این مخازن بیش از سایر انواع مخزن مورد استقبال برای نصب بر روی پشت‌بام یا فضای همکف در ساختمان‌ها قرار می‌گیرد.

مخزن آب افقی آنتی باکتریال و ضدجلبک تهران پلیمر یارا، بهترین انتخاب برای ذخیره آب شرب است. زیرا به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک و فودگرید و همینطور استفاده از تکنولوژی نانو؛ مانع تغییر در رنگ، بو و مزه آب می‌شوند.

فروشگاه البرز مخزن، نماینده تهران پلیمر یارا در غرب استان البرز است. این فروشگاه دارای شبکه توزیع سریع در استان‌های البرز، تهران و قزوین بوده و آماده است تا شما را در خرید مخزن پلاستیکی راهنمایی کند. سرویس سفارش تلفنی و خرید اینترنتی به صورت مستقیم از کارخانه در دسترس است.

قیمت مخزن پلی اتیلن افقی شرکت تهران پلیمر یارا، با 20 محصول متنوع از ظرفیت 100 لیتر تا 15،000 لیتر در این صفحه موجود است.

کلیه مخازن آب افقی با وزن استاندارد تولید شده و دارای پایه‌هایی از جنس پلی اتیل‌اند.
مخازن خوابیده به دلیل ارتفاع کمی که دارد، مناسب فضاهایی با ارتفاع محدود هستند. مخزن سه لایه افقی و آنتی باکتریال بیش از سایر انواع مخزن آب، برای نصب بر روی پشت‌بام یا فضای همکف در ساختمان‌ها مورد استقبال قرار می‌گیرند.